معامله گری بر اساس پرایس اکشن و تحلیل بین بازاری : آموزش آنالیز EUR-USD

مدرس : آریو راد
رایگان
قابل مشاهده برای همه
litefinance broker logo
معامله در بازار های مالی با بروکر لایت فایننس
توجه کنید : استفاده از ویدیو ها بدون اجازه مدرس غیرقانونی میباشد.

همان طور که در جلسه قبل صحبت شد که مولتی تایم فریم مارکت یک ابزار کمکی عالی برای ترید کردن هست در صورت استفاده نا مناسب از آن مستواند تبدیل به جام زهری در دستان خودمان شود که به کمک آن شروع به خودکشی کنیم .

به همین منظور در جلسه هفتم از ترم اول باهم یادمیگیریم تا مارکت را برای جفت ارز EURUSD از تایم بالا به پایین ارتباط دهی کنیم به این شکل که این چارت خاص رو از تایم فریم ماهیانه با توجه به تمامی اطلاعات مربوط به جلسات گذشته شروع به تحلیل و روند شناسی کرده تا تایم یک دقیقه و ارتباط تمامی این تایم فریم ها در لایو مارکت درک کرده .

به جرات میتوان گفت این جلسه مهمترین جلسه برای یک ترید میباشد چرا که به کمک این جلسه نه تنها فقط ارتباط تایم فریم ها درک کرده بلکه تمام مطالب آموزش دیده شده را تمرین کرده و از همه مهمتر یادمیگیرم که به چه شکل به کمک این تحلیل برای فردا روز تریدی خودمان برنامه مشخص داشته باشیم تا در جهت روند صعودی و یا نزولی قدم برداریم .

و میبینید که در جلسات آینده از تحلیل همین جلسه بهره گرفته و در نهایت یک ترید بسیار عالی در لایو مارکت در زمان اعلام خبر CPI که کمتر کسی ترید انجام میدهد ما وارد مارکت میشویم .

معامله گری بر اساس پرایس اکشن و تحلیل بین بازاری
معامله گری بر اساس پرایس اکشن و تحلیل بین بازاری
فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 1

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 2

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 3

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 4

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 5

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 6

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 7

در حال مشاهده
فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 8

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 9

فصل ترم 1 (مقدماتی) ویدیوی 10