نحوه کاهش کمیسیون و اسپرد در بروکر های فارکس

با فعال سازی ریبیت ( کش بک ) در بروکر خودتان میتوانید درصدی از کمیسیون یا اسپرد های پرداختی تان به بروکر را تخفیف بگیرید.

لیست بروکر ها
alpari

کاهش کمیسیون و اسپرد در آلپاری

تسویه : به صورت هفتگی و اتوماتیک
litefinance

کاهش کمیسیون و اسپرد در لایت فایننس

تسویه : به صورت روزانه و اتوماتیک
opofinance

کاهش کمیسیون و اسپرد در اپوفایننس

تسویه : به صورت روزانه و اتوماتیک
کش بک یا ریبیت چیست ؟
در هر بروکری که کار کنید، کمیسیون یا اسپردی را به عنوان کارمزد به بروکر پرداخت میکنید. با معرفی تریدر 98 به عنوان ای بی خود میتوانید تا بخشی زیادی از کمیسیون یا اسپرد خود را کاهش دهید. ib ها ( معرف ها) به عنوان پاداش، قسمتی از مبلغ کمیسیون معامله کاربری که معرفی کردند را از بروکر دریافت میکنند. با معرفی ما به عنوان معرف خود قسمت زیادی از این مبلغ با توجه به حجم معامله و کمیسیون پرداختی شما به خود شما برگردانده میشود.
سوالات متداول
در هر بروکری که کار کنید، کمیسیون یا اسپردی را به عنوان کارمزد به بروکر پرداخت میکنید. با معرفی تریدر 98 تریدر به عنوان ای بی خود میتوانید تا بخشی زیادی از کمیسیون یا اسپرد خود را کاهش دهید. ib ها ( معرف ها) به عنوان پاداش، قسمتی از مبلغ کمیسیون معامله کاربری که به بروکر معرفی کردند از بروکر دریافت میکنند که با معرفی ما به عنوان معرف خود قسمت زیادی از این مبلغ با توجه به حجم معامله و کمیسیون پرداختی شما به خود شما برگردانده میشود.
آی بی ها کسانی هستند که مشتری های جدیدی را به بروکر معرفی میکنند، و بروکر بخشی از کارمزد هر معامله تریدری که توسط آی بی جذب شده را به عنوان پورسانت به آی بی مربوطه پرداخت میکند.
بله - مبلغ کش بک قابل معامله و همچنین بدون مشکل قابل برداشت است .
مبلغ کش بک با توجه به بروکر مورد نظر، روزانه یا هفتگی به حساب معاملاتی که با آن معامله انجام میدهید به صورت خودکار پرداخت خواهد شد.
آی بی ها فقط دسرسی مشاهده اطلاعات همانند : مقدار حجم معاملاتی شما و موجودی حساب دارند و هیچ گونه دسرسی بیشتر ای مدیریت یا دیدن اطلاعات حساب شما ندارند .
خیر - با فعال سازی کش بک در کمیسیون یا اسپرد شما هیچ تفاوتی ایجاد نخواهد شد .
تیم ما علاوه بر اینکه بخش قابل توجه ای از کمیسیون و اسپرد شما کش بک میدهد، خدمات زیادی همچون سیگنال رایگان، کتاب های صوتی، اندیکاتور های اختصاصی، دوره های آموزشی اختصاصی و ... به کاربران خود ارائه میدهد.
شما میتوانید با انتخاب بروکر خودتان در این صفحه از لیست بروکر ها اقدام به فعال سازی کش بک ( ریبیت ) کنید .
به یاد داشته باشید شما در هر حال با باز کردن معامله با توجه به نماد و حجم کمیسیون را به بروکر پرداخت میکنید. با فعال سازی کش بک بدون اینکه هزینه اضافه پرداخت کنید میتوانید بخشی از کمیسیون را به حساب خودتان برگشت دهید. برای اطمینان بیشتر میتوانید با پشتیبان بروکر خود در تماس باشید.
سوالی دارید؟

معامله گران تریدر 98 آماده پاسخگویی به شما هستند.