ماشین حساب های بازار های مالی

ماشین حساب فارکس یک ابزار محاسباتی است که برای کمک به معامله گران فارکس طراحی شده است. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا به طور سریع و دقیق محاسبات مربوط به تراکنش های فارکس خود را انجام دهند.

ماشین حساب مدیریت سود/زیان

ماشین حساب میزان سود به شما کمک می‌کند تا اندازه دلاری سود و زیان احتمالی را بسته به میزان حرکت پیپ، حجم، اهرم، جفت ارز و ... را محاسبه کنید.

استفاده از ماشین حساب

ماشین حساب محاسبه ارزش پیپ

ماشین حساب محاسبه ارزش پیپ یا Pip Calculator در واقع ماشین‌حسابی است که ارزش هر پیپ حرکت را در حساب‌های مختلفی براساس نوع حساب شما محاسبه می‌کند.

استفاده از ماشین حساب

ماشین حساب محاسبه مقدار مارجین

با این ابزار می‌توانید بر اساس ارز حسابتان، جفت ارزی که می‌خواهید معامله کنید، اهرم و اندازه معامله؛ میزان مارجین مورد نیاز برای این موقعیت معاملاتی را به‌ آسانی محاسبه کنید.

استفاده از ماشین حساب

ماشین حساب محاسبه مدیریت ریسک (لات سایز - حجم معامله)

این ماشین حساب اندازه مناسب (حجم) را بر اساس جفت ارز، میزان ریسک (از نظر درصد یا پول) و به اهرم معاملاتی برای شما محاسبه می‌کند. ماشین حساب محاسبه لات کمک می‌کند تا مدیریت مالی بهتری برای محاسبه حجم قابل معامله در هر پوزیشن داشته باشید.

استفاده از ماشین حساب
کش بک یا ریبیت چیست ؟
در هر بروکری که کار کنید، کمیسیون یا اسپردی را به عنوان کارمزد به بروکر پرداخت میکنید. با معرفی تریدر 98 به عنوان ای بی خود میتوانید تا بخشی زیادی از کمیسیون یا اسپرد خود را کاهش دهید. ib ها ( معرف ها) به عنوان پاداش، قسمتی از مبلغ کمیسیون معامله کاربری که معرفی کردند را از بروکر دریافت میکنند. با معرفی ما به عنوان معرف خود قسمت زیادی از این مبلغ با توجه به حجم معامله و کمیسیون پرداختی شما به خود شما برگردانده میشود.
سوالات متداول
در هر بروکری که کار کنید، کمیسیون یا اسپردی را به عنوان کارمزد به بروکر پرداخت میکنید. با معرفی تریدر 98 تریدر به عنوان ای بی خود میتوانید تا بخشی زیادی از کمیسیون یا اسپرد خود را کاهش دهید. ib ها ( معرف ها) به عنوان پاداش، قسمتی از مبلغ کمیسیون معامله کاربری که به بروکر معرفی کردند از بروکر دریافت میکنند که با معرفی ما به عنوان معرف خود قسمت زیادی از این مبلغ با توجه به حجم معامله و کمیسیون پرداختی شما به خود شما برگردانده میشود.
آی بی ها کسانی هستند که مشتری های جدیدی را به بروکر معرفی میکنند، و بروکر بخشی از کارمزد هر معامله تریدری که توسط آی بی جذب شده را به عنوان پورسانت به آی بی مربوطه پرداخت میکند.
بله - مبلغ کش بک قابل معامله و همچنین بدون مشکل قابل برداشت است .
مبلغ کش بک با توجه به بروکر مورد نظر، روزانه یا هفتگی به حساب معاملاتی که با آن معامله انجام میدهید به صورت خودکار پرداخت خواهد شد.
آی بی ها فقط دسرسی مشاهده اطلاعات همانند : مقدار حجم معاملاتی شما و موجودی حساب دارند و هیچ گونه دسرسی بیشتر ای مدیریت یا دیدن اطلاعات حساب شما ندارند .
خیر - با فعال سازی کش بک در کمیسیون یا اسپرد شما هیچ تفاوتی ایجاد نخواهد شد .
تیم ما علاوه بر اینکه بخش قابل توجه ای از کمیسیون و اسپرد شما کش بک میدهد، خدمات زیادی همچون سیگنال رایگان، کتاب های صوتی، اندیکاتور های اختصاصی، دوره های آموزشی اختصاصی و ... به کاربران خود ارائه میدهد.
شما میتوانید با انتخاب بروکر خودتان در این صفحه از لیست بروکر ها اقدام به فعال سازی کش بک ( ریبیت ) کنید .
به یاد داشته باشید شما در هر حال با باز کردن معامله با توجه به نماد و حجم کمیسیون را به بروکر پرداخت میکنید. با فعال سازی کش بک بدون اینکه هزینه اضافه پرداخت کنید میتوانید بخشی از کمیسیون را به حساب خودتان برگشت دهید. برای اطمینان بیشتر میتوانید با پشتیبان بروکر خود در تماس باشید.
سوالی دارید؟

معامله گران تریدر 98 آماده پاسخگویی به شما هستند.