معرفی و بررسی بروکر اینوسلو (Inveslo)

لیست بروکرها ...
Inveslo
بروکر اینوسلو
Inveslo
مجوزها و رگولاتوری
financialcommission (تحت نظارت وزارت قزاقستان)
سال تاسیس
2021
پشتیبانی فارسی
دارد
دفاتر مرکزی
دفتر مرکزی : قبرس اروپایی - دفتر ثبت شده : قزاقستان
پلتفرم
متاتریدر 4 - وب تریدر
بونوس و پاداش
دارد
حداقل واریزی
100
واریز و برداشت
ریالی و رمزارزها ( تتر و ... )
سیستم کپی ترید
دارد
امتیاز بروکر اینوسلو
پشتیبانی
میزان اسپرد و کمیسیون
خدمات و امکانات
شارژ و برداشت
شبکه های اجتماعی
مسابقات و بونوس ها
2 کاربر به این بروکر رای داده است.
معرفی کوتاه بروکر اینوسلو
Inveslo محیط معاملاتی فوق‌العاده‌ای را برای تمام معامله‌گران فراهم می‌کند. غرق در دنیای مالی شوید و معامله کنید – فارکس، CFDهای سهام، فلزات اسپات، CFDهای شاخص، حامل‌های انرژی اسپات و رمزارزها.
معرفی بروکر اینوسلو

Inveslo با تمرکز بر کیفیت خدمات، دسترسی آسان و پشتیبانی قوی به مشتریان خود، هدف خود را ارائه یک تجربه متمایز در بازار فارکس و معاملات مالی دارد. با تکیه بر تجربه و تخصص تیم خود، این شرکت در پیشبرد اهداف سرمایه‌گذاران خود بهبود و رشد مستمری را در دستیابی به موفقیت هدفمند دارد.

اینوسلو، بروکری متفاوت و جذاب

کارگزاری اینوسلو با تیمی با تجربه و سال ها سابقه ی فعالیت در ارائه خدمات بازارهای مالی بین المللی، تنها خدمات دهنده به فارسی زبانان است که به جای ثبت در مناطق آزاد تجاری بدون
مسئولیت، در یک کشور رسمی و تحت قوانین مشخص به ثبت رسیده و با دفاتر متعدد در تمام دنیا حتی اروپا، خدمات قابل اعتماد به مشتریان خود ارائه می دهد.

از مبتدی تا حرفه ای

خدمت رسانی در اینوسلو برای تمامی سطوح مشتریان تنظیم شده و از مبتدی تا حرفه ای، هر معامله گری می تواند از اطالعات و آموزش های موجود در این پلتفرم بهره بگیرد. ( آموزش بازار های فارکس در بروکر اینوسلو )

تحلیل و اخبار روزانه

تحلیل های روزانه در شکل های مختلف نوشتاری، ویدئویی، تصویری و حتی به صورت اخبار بنیادی برای مشترکین از روش های وب سایت، تلگرام ارائه می شوند تا معامله گران بتوانند از
آنها برای سودآوری بیشتر معاملات خود استفاده کنند. ( تحلیل و اخبار روزانه در بروکر اینوسلو )

مناسب برای هر سرمایه و استراتژی

در این بروکر برای هر نوع بودجه و استراتژی معاملاتی، یک حساب با ویژگی های مناسب درنظر گرفته شده تا آن طور که مشترکین تمایل دارند بتوانند برنامه های خود را به پیش ببرند. همچنین محدودیتی برای تعداد حساب های دمو (تمرینی) و واقعی وجود ندارد و شما می توانید با یک بار احراز هویت، هر نوع حساب و به هر تعدادی که نیاز داشته باشید افتتاح و استفاده کنید. ( حسابی برای تمام معامله گران در بروکر اینوسلو )

تراکنش های متنوع

واریز و برداشت در اینوسلو با چندین روش مختلف و حتی استفاده از ویزا کارت، قابل انجام است و درخواست ها بلافاصله انجام می شوند. در این بروکر شما نگرانی بابت تاخیر در واریز و زیان
ناشی از آن نخواهید داشت. ( روش های واریز و برداشت در بروکر اینوسلو )

بونس قابل برداشت

در اینوسلو می توانید مبلغ بونس را هم برداشت یا با آن معامله کنید. طرح های تشویقی موجود به دو صورت ایجاد توان و سودآوری بیشتر یا کاهش هزینه ها و درآمدزایی قابل استفاده هستند.

بیمه امنیت سرمایه

در کنار کلیه خدمات سطح بالا، تاییده کمیسیون مالی تمامی مشترکین اینوسلو را تا 20 هزار دلار بیمه ی سرمایه هستند تا با خیالی آسوده از حوادث مالی مرتبط باشرکت، بتوانند سپرده های خود را مدیریت کنند. ( تاییده رگولاتوری بروکر اینوسلو )

لوریج بالا

سقف لوریج در اینوسلو 1به 2 هزار و سقف درآمد، آسمان است.

مجموعه ی اینوسلو براساس سودآوری و فعالیت مشتریان خود طراحی شده و به هیچ وجه از زیان شما خوشنود نخواهد بود. اقدامات غیر حرفه ای مانند کندل سازی و بازارسازی، بی پاسخ ماندن درخواست های بررسی معاملات یا اسلیپیج های غیر معقول در این بروکر جایگاهی ندارند، سودآوری اینوسلو برپایه میزان فعالیت مشتریان برنامه ریزی شده است.

 

نظرات و بررسی های کاربران ( 2 نظر )
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
بهنام نویدی فر
10 خرداد 1403
آیدی کامنت : 60

تازه تاسیس شده ولی آینده درخشانی داره. ای کاش پتلفرم متاتریدر ۵ هم پشتیبانی کنند.

پشتیبانی : 10
میزان اسپرد و کمیسیون : 9
خدمات و امکانات : 8
شارژ و برداشت : 9.5
آموزش و شبکه های اجتماعی : 9
مسابقات و بونوس ها : 8.5
علی رضا عبدلی
10 خرداد 1403
آیدی کامنت : 61

امنیت بالا ، پشتیبانی خوب برای ایرانیان

پشتیبانی : 9.5
میزان اسپرد و کمیسیون : 9.5
خدمات و امکانات : 9
شارژ و برداشت : 9.5
آموزش و شبکه های اجتماعی : 9.5
مسابقات و بونوس ها : 9
سوالی دارید؟

معامله گران تریدر 98 آماده پاسخگویی به شما هستند.