کتاب جادوگران بازار نوین – جک د.شواگر


نام کتاب جادوگران بازار نوین
نام کتاب ( انگلیسی ) The New Market Wizards
نویسنده جک د.شواگر
موضوع گفتگو با معامله گران برتر

این کتاب در سال ۱۹۹۱ توسط استیو نیسون نگاشته شد و تقریبا بلافاصله به شهرت زیادی دست یافت به طوری که امروزه تقریبا تمام معامله گران از تکنیک‌های این کتاب استفاده می‌کتاب جادوگران بازار نوین شامل گفتگوها با معامله‌گران برتر آمریکا (۱۹۹۲) کتاب بعدی کتاب جادوگران بازار کلاسیک جک دی شواگر (۱۹۸۸) است. همچنین این کتاب شامل تفسیری از شواگر را به مخاطب خود ارائه می‌کند.

کتاب جادوگران بازار نوین، معامله‌گران موفق استراتژی‌های مالی ای را که آنها را به موفقیت رسانده است افشا می‌کنند. جک دی. شواگر با پرسیدن سوالاتی که خوانندگان علاقه مند یا درگیر در بازارهای مالی دوست دارند از سوپراستارهای مالی بپرسند، این جادوگران مالی را تشویق می کند تا بینش خود را به اشتراک بگذارند. کتاب جادوگران بازار نوین کتابی سرگرم کننده، آموزنده و ارزشمند برای کسانی است که دوست دارند به جادوگر های جدید تبدیل شوند.

Futures Industry درباره ی این کتاب نوشته است :
“این کتاب باید توسط هرکسی که مدیرانی را برای تجارت های سازمانی یا حتی شخصی انتخاب می کند، ب مطالعه شود.”

وال استریت ژورنال نیز نوشته است :
“آیا معامله گران بزرگ متولد شده اند یا در راه صعود به موفقیت دست می یابند؟…کتاب جادوگران بازار نوین برخی از آنها را متولد می کند. این کتاب بینش جالب دارد.”

در آغاز کتاب آمده است :
” پس از پایان نسخه پیشین این کتاب، «جادوگران بازار» یک سری مسافرت های آموزشی را انجام دادم که در آن پرسش هایی مکرر مطرح شدند. یک پرسش رایج این بود: «آیا مصاحبه های پی در پی شما با برخی از بزرگترین معامله گران دنیا؛ باعث پیشرفتتان در این زمینه شده است؟». با اینکه من تا اندازه زیادی امکان آن را داشتم که پیشرفت بزرگی در معاملاتم داشته باشم، به گونه ای در پاسخ دادن طفره می رفتم. می گفتم: « خوب، نمی دانم. در واقع در حال حاضر معامله ای انجام نمیدهم» در حالی که برای مولف کتاب جادوگران بازار دست از داد و ستد کشیدن به گونه ای کجروی به حساب می آید، برای عدم فعالیت من هم دلیل خوبی وجود دارد. یکی از قواعد اساسی داد و ستد این است یا باید چنین باشد، که وقتی توانایی زیان کردن ندارید داد و ستد نکنید.”