قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال انس طلا ( xauusd )

eurusd
xauusd
انس طلا
معامله کردن نماد انس طلا
با کمترین اسپرد و کمیسیون در بروکر لایت فایننس شروع به معامله کنید

آنالیز نماد xauusd

xauusd
تایم فریم 1d
2 بهمن 1401
مشاهده و ارسال تحلیل xauusd

اخبار نماد xauusd

پوتین: انتخاب مردم در مناطق جدید بدون تردید مهم است ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز جمعه گفت، با رای دادن در همه پرسی، مردم مناطق جدید "فراتر از هرگونه شک" انتخاب خود را انجام داده اند. پو ...
مشاهده خبر ها
نماد طلا در فارکس شامل سه حرف ( XAU ) می شود که (X) مخفف index و (AU) بیان گر نماد شیمیایی طلا است که خود برگرفته از کلمه لاتین aurum است. XAUUSD مخفف نرخ تبدیل دلار آمریکا به قیمت طلا است. طلا یکی از باثبات‌ترین دارایی‌های روی کره زمین است. XAUUSD – یا “طلا در مقابل دلار” یکی از محبوب‌ترین جفت ارزها در بازار فارکس است. طلا یک کالای فیزیکی است که قرن‌هاست به عنوان ذخیره ارزش مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از با ارزش‌ترین فلزات جهان است و هیچ فلز دیگری با ارزش آن قابل مقایسه نیست.
این صفحه صرفا جهت نمایش اطلاعات قیمتی و وضعیت نماد xauusd ساخته شده است و به معنای پیشنهاد سرمایه‌گذاری ( خرید یا فروش ) یا تایید پروژه موردنظر از سمت سایت تریدر98 نیست. بدیهی است که مسئولیت خرید و فروش در هر نماد تماما بر عهده معامله گر آن است و تریدر98 تنها به‌عنوان مرجع نمایش داده‌های قیمتی و اخبار این نمادها عمل می‌کند.
نظرسنجی دیدگاه ها
ارسالی تحلیل
تحیلی های ارسالی
ساعت باز و بسته شدن
آخرین خبر ها
فیلتر بر اساس جفت پایهه و اون یکی ارز - تقسیم بندی نماد بر اساس فارکس یا یا ارزی دیجیتا ل -
98
سوالی دارید؟

معامله گران تریدر 98 آماده پاسخگویی به شما هستند.